Четвер, 11 квітня 2019 09:19

Для курсантів провели практичне заняття з трасології

У Львівському державному університеті внутрішніх справ для курсантів 2-го курсу факультету №3 провели практичне заняття на тему «Криміналістична трасологія».

Під керівництвом доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики Олени Гарасимів вихованці вишу відпрацьовували навички на відкритій місцевості щодо фіксації та вилучення об’ємних слідів від взуття та протекторів шин транспортного засобу, залишених на піску. Використовуючи масштабну лінійку, вони, за правилами детальної фотозйомки, фіксували відбиток сліду. Після цього з допомогою гіпсової суміші в наливний спосіб виготовляли зліпки слідів.

Курсанти наочно побачили механізм слідоутворення на різних поверхнях, де залишаються сліди, а також навчилися визначати їх види.