Четвер, 11 квітня 2019 12:09

Патрульний поліцейський поділився досвідом з курсантами ЛьвДУВС

До Львівського державного університету внутрішніх справ завітав інспектор 1-го взводу роти «Тактико-оперативного реагування» Управління патрульної поліції у Львівській області Тарас Леськів. У рамках навчальної дисципліни «Тактико-спеціальна підготовка» поліцейський провів заняття на тему «Тактика дій працівників Національної поліції при затриманні злочинця в обмеженому просторі, темних приміщеннях».

Поліцейський поділився досвідом з курсантами 3-го курсу факультету №3 щодо організації, планування та етапів проведення операції по затриманню озброєних злочинців у житлових та нежитлових приміщеннях.
Загалом, заняття проходило у три етапи. Спершу була вступна частина, де зазначили тему, мету та актуальність практичного навчання. Після цього розпочався основний етап – курсанти безпосередньо виявляли особливості проникнення та пересування у приміщеннях. У заключній частині підвели підсумки заняття та розібрали основні помилки у ході виконання поставлених завдань.

Під час практичного навчання вихованців вишу ознайомили з тактикою дій працівників Національні поліції у випадку озброєного опору зі сторони зловмисників. Зокрема, Тарас Леськів наголосив на важливості заходів особистої безпеки при відкритті та веденні вогню, а також правових підставах застосування превентивних і примусових заходів. Під час навчань курсантів ознайомили також із особливостями пересування у підвалах, на горищах та інших місцях з обмеженим простором.