П'ятниця, 12 квітня 2019 06:47

Курсанти ЛьвДУВС розповіли школярами про навчання у виші

Курсанти факультету №1 на чолі із заступником декана Миколою Пацканом побували у двох школах Пустомитівського району Львівської області. Поспілкуватися з вихованцями університету мали змогу старшокласники Звенигорода та Давидова.

Зустрічі провели, аби допомогти школярам визначитися з майбутньою професією та розповісти про можливості вступу до ЛьвДУВС.

Старшокласники переглянули відеоролик про університет та дізналися про переваги навчання у ньому.

Курсанти факультету №1 Ярина Боднар та Віктор Семлянин розказали школярам про університетське життя, поділилися враженнями та емоціями.

Усі охочі отримали буклети з інформацією про ЛьвДУВС та довідалися про особливості вступу на факультети, які здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції.

Загалом, поспілкуватися з вихованцями університету мали змогу близько сотні школярів.