П'ятниця, 12 квітня 2019 10:22

Бійці спецпідрозділу «КОРД» поділилися досвідом з курсантами

У рамках навчальної дисципліни «Вогнева підготовка» курсантам першого курсу факультету №3 ЛьвДУВС випала нагода спостерігати за злагодженими діями бійців підрозділу поліції «КОРД». Під час тренувань спецпризначенці відпрацьовували стрілецькі навики у русі.

Варто зауважити, що підрозділ «КОРД» призначений для вирішення надскладних завдань, тож усі працівники проходять ретельний вишкіл.
Першокурсники факультету №3 уважно спостерігали за діями бійців «КОРДу», обмінювались думками та враженнями від їхньої злагодженості. Тренування проходили дуже динамічно, із застосуванням автоматичної та напівавтоматичної бойової зброї.

Враження, отримані від таких навчань, сприятимуть формуванню у курсантів-першокурсників кращої мотивації під час вивчення навчальної дисципліни «Вогнева підготовка».