П'ятниця, 12 квітня 2019 11:25

Представники університету відвідали дві львівські школи

Доцент кафедри цивільного права та процесу факультету №1 ЛьвДУВС Тетяна Курило та курсант цього ж факультету Оксана Сенчук побували у школах №42 та №82 міста Львова. Представники вишу провели зустрічі з учнями 10-х та 11-х класів. Зокрема, розповіли про можливість вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ та переваги навчання у ньому.

У школярів було чимало запитань. Учням було цікаво дізнатися, які перспективи очікують їх після завершення навчання в університеті та які професії зможуть опанувати тут.

Представники ЛьвДУВС охоче відповіли на усі запитання. Окрім цього, розповіли, які предмети ЗНО необхідно здати, аби вступити цьогоріч до вишу.
Підліткам показали презентаційний відеоролик про університет та роздали інформаційні буклети.