П'ятниця, 12 квітня 2019 14:10

54 випускники «Академії поліції» продовжать службу в чотирьох областях України

У Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ЛьвДУВС 12 квітня відбувся випуск молодшого складу поліції та дільничних офіцерів. 54 випускники, які урочисто склали Присягу й отримали спеціальні жетони поліцейського, продовжать несення служби у Чернівецькій, Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Аби привітати випускників із завершенням навчання, на урочистості завітали декан факультету №3 ЛьвДУВС полковник поліції Степан Гнатюк, а також заступники начальників управлінь кадрового забезпечення ГУНП у Львівській, Закарпатській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

До присутніх звернувся декан факультету №3 Степан Гнатюк. Він наголосив, що прийняття Присяги – це велика відповідальність перед людьми, а поліцейський має бути другом, до якого можна звернутися по допомогу. Представник ЛьвДУВС також закликав усіх бажаючих продовжити навчання на магістратурі в університеті.

Благословив поліцейських на віддану та сумлінну службу настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Верещиця Православної церкви України отець Іван Ревуцький.

У добру путь, випускники! Ми віримо, що здобуті в університеті знання ви лише примножите і уміло застосуєте на практиці. Бажаємо вам добра, творчих успіхів та професійного зростання!