П'ятниця, 12 квітня 2019 14:46

У ЛьвДУВС відбулася науково-практична конференція “Право. Комунікація. Суспільство”

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася науково-практична конференція здобувачів вищої освіти “Право. Комунікація. Суспільство”. Такий захід проходить у ЛьвДУВС уже не вперше, проте цьогоріч конференція отримала нову назву.

Причини таких змін пояснила у вступному слові проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Ольга Балинська.

“Ті, хто був у нас у минулі роки, напевно, пригадує, що конференція мала назву “Мова. Культура. Право”. Однак, порадившись, ми подумали, що доречніше буде зробити акцент на правовій складовій, - наголосила Ольга Михайлівна, - Право регулює, впорядковує і допомагає нам жити у суспільстві. Тому ми змінили назву на “Право. Комунікація. Суспільство”. Адже за допомогою права, комунікуючи між собою, будуємо те суспільство, в якому хочемо жити”.

Робочими мовами заходу, окрім української, були ще англійська, німецька та французька. Тож вступне слово до здобувачів вищої освіти пролунали трьома іноземними мовами.

На зустрічі обговорювали питання про шляхи формування соціальної відповідальності майбутніх офіцерів, про сучасну поліцію та її роль у суспільстві. Торкнулися теми шляхів попередження злочинів у сфері торгівлі людьми, інтернаціональної місії поліцейських Німеччини, можливі перспективи застосування їхнього досвіду на Сході України. Також під час конференції йшлося про застосування іноземної мови в правоохоронній діяльності.

Учасники конференції презентували свої дослідження під мультимедійний супровід.

Свої доповіді представили здобувачі вищої освіти Львівського державного університету внутрішніх справ, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного лісотехнічного університету України, Львівського торговельно-економічного університету та Прикарпатського національного університету ім.В. Стефаника.

Здобувачі вищої освіти, які виступили на науково-практичній конференції, отримали сертифікати про участь у заході.