Субота, 13 квітня 2019 18:03

На День відкритих дверей у ЛьвДУВС завітали майбутні вступники

Дізнатися більше про умови вступу до вишу та подивитися на університетське життя зсередини приїхали старшокласники із Львівщини, Закарпаття, Волині, Тернопільщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини та Дніпропетровщини. Вихованці університету уже традиційно приготували для гостей вражаючі показові виступи, а на спеціальному «полігоні» кожен охочий мав змогу поринути у неймовірно цікавий світ криміналістики.

День відкритих дверей у ЛьвДУВС – це чудова можливість для майбутніх абітурієнтів переконатися у правильності свого вибору та отримати вичерпну інформацію про особливості вступу до університету, тож цією нагодою скористалося чимало старшокласників.

Назар приїхав до Львова з Тернополя. Хлопець з дитинства мріє стати оперативником, тож цьогоріч вступатиме у ЛьвДУВС, на факультет №2, що здійснює підготовку фахівців для підрозділів кримінальної поліції. Про День відкритих дверей дізнався зі сторінки університету у соціальній мережі й вирішив побувати нарешті у стінах омріяного вишу.

«Я змалечку мріяв стати поліцейським, - розповідає хлопець, - Це мій свідомий вибір. Розумію, що буде складно, тому уже зараз багато займаюся спортом, загартовуюся, готуюсь до ЗНО, розвиваю логічне мислення. Думаю, що все у мене вдасться!».

Двійнята Анна та Олег прийшли до університету разом із мамою – випускницею цього навчального закладу. Саме її приклад став вирішальним у виборі майбутньої професії для дітей. Пані Ольга пропрацювала у слідстві понад 17 років, тому не здивована, що і син, і донька вирішили продовжувати сімейну традицію. «Це робота надзвичайно цікава й неординарна! Слідчий – людина творча, з високим інтелектом, яка повинна постійно вдосконалюватися, бути допитливою та тримати свої знання у «тонусі», - ділиться враженнями пані Ольга.
Сьогодні для двійнят – особливий день, вони нарешті зробили перший крок для вступу у ЛьвДУВС – подали онлайн-анкету на веб-порталі Національної поліції. Обрали факультет №1, аби, як мама, стати професійними слідчими.

Продовжити родинну традицію мріє також Неоніла із Закарпаття. Дівчина навчається у 9-му класі, проте вже вирішила, що служитиме у поліції. На День відкритих дверей у ЛьвДУВС приїхала разом із татом, який понад 20 років тому навчався у цьому виші. Чоловік каже: підтримує рішення доньки та її прагнення стати у майбутньому поліцейським.

Про переваги навчання у ЛьвДУВС розповів ректор вишу полковник поліції Роман Благута під час зустрічі зі старшокласниками та їхніми батьками, що відбулася у центрі дозвілля. Звертаючись до присутніх, він зазначив: «Львівський державний університет внутрішніх справ здійснює підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції, зокрема, у галузі права – на факультеті з підготовки офіцерів досудового розслідування, а також за спеціальністю «правоохоронна діяльність» - для підрозділів кримінальної поліції та превентивної діяльності. В університеті постійно оновлюється матеріально-технічна база, програмне забезпечення, створюються нові цільові аудиторії, які використовуються, аби наблизити систему підготовки поліцейських до потреб практики. Окрім цього, ми також здійснюємо підготовку фахівців за кошти фізичних та юридичних осіб з таких перспективних спеціальностей як право, психологія, фінанси, банківська справа та страхування, облік і оподаткування, менеджмент».

Відповідальний секретар приймальної комісії полковник поліції Юрій Назар ознайомив присутніх із умовами вступу до вишу, звернув особливу увагу на порядок подачі документів для кандидатів на навчання на факультети, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції, наголосив, які саме кроки повинні зробити майбутні абітурієнти, а також охоче відповів на усі запитання присутніх.

Після цього гостей запросили на плац університету, де відбулися яскраві показові виступи вихованців вишу. Курсанти продемонстрували присутнім тактику затримання злочинців та прийоми рукопашного бою.

Для відвідувачів також відчинили двері «криміналістичного полігону», стрілецького тиру та Народного музею.
У фойє головного корпусу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з представниками усіх факультетів та одержали інформаційні буклети.

Більше фото - на офіційній сторінці ЛьвДУВС у "Facebook"