Понеділок, 15 квітня 2019 07:33

До школярів Радехівщини завітали представники ЛьвДУВС

Декілька шкіл Радехова відвідали викладачі кафедри фінансів та обліку факультету управління та економічної безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ. До старшокласників завітали професор Ірина Мойсеєнко, доценти Надія Марушко та Ірина Горбан.

Представники закладу вищої освіти розповіли учням про ЛьвДУВС, аби допомогти визначитися із майбутньою професією. Показали відеоролик про університет та звернули увагу на спеціальності, які можна здобути на факультетах вишу.

Школярі розпитували про можливості навчання у ЛьвДУВС, предмети ЗНО, які потрібно здати для вступу. Цікавилися перспективами, які отримують випускники вишу.

Насамкінець викладачі факультету управління та економічної безпеки роздали присутнім інформаційні буклети про університет.