Понеділок, 15 квітня 2019 09:08

Юні спортсмени дізналися про переваги навчання у ЛьвДУВС

У місті Львові відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років, в якому взяли участь 630 спортсменів з 24 регіонів країни. Слід відмітити, що захід став справжнім спортивним святом для мешканців міста. Відтак, зібралося чимало глядачів, тож представники Львівського державного університету внутрішніх справ скористалися нагодою та провели профорієнтаційну роботу серед юних дзюдоїстів і молоді, яка прийшла повболівати за спортсменів.

З присутніми спілкувалися в.о. завідувача кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Олена Тьорло, фахівець факультету Мар’яна Наконечна та курсанти 2-го курсу факультету №3 Андрій Косюра та Єлизавета Вдовиченко. Представники вишу розповіли про спеціальності, за якими університет готує фахівців, умови вступу у 2019 році. Крім цього, роздали охочим буклети з інформацією про ЛьвДУВС та відповіли на запитання потенційних абітурієнтів.

Поміж тим, у Луцьку пройшов Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Заслуженого майстра спорту України призера Олімпійських ігор в Сіднеї Р.О. Марушенка. У змаганнях брали участь близько 300 спортсменів з 17 областей України. Тут профорієнтаційну роботу провів викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Володимир Ліпатов. Він наголосив на особливостях навчання у ЛьвДУВС, а також розповів про переваги, які отримують випускники університету та можливості, що перед ними відкриваються.