Понеділок, 15 квітня 2019 11:41

У ЛьвДУВС відбулося чергове засідання ректорату

Сьогодні, 15 квітня, у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулось чергове засідання ректорату.
Проректор ЛьвДУВС Мар’ян Гурковський розповів про події, що відбулися минулого тижня, а також прозвітував про стан дотримання дисципліни та законності особовим складом університету.

Про наукові заходи, що проводилися у виші минулого тижня, повідомила проректор Ольга Балинська. Зокрема, відзначила, що 11 квітня у ЛьвДУВС відбулося чергове засідання Наукового товариства студентів та курсантів вишу, де юні науковці презентували свої роботи. Окрім цього, Ольга Михайлівна наголосила, що 12 квітня в університеті було проведено науково-практичну конференцію здобувачів вищої освіти «Право. Комунікація. Суспільство». Учасники заходу мали можливість представити свої роботи українською або однією із обраних іноземних мов - англійською, німецькою чи французькою. Наразі триває підготовка до Всеукраїнської науково-практичної конференції «Управління системою економічної безпеки: від теорії до практики», яка запланована на 19 квітня.

Проректор університету Василь Франчук наголосив, що працівники вишу продовжують відвідувати загальноосвітні навчальні заклади та проводити профорієнтаційну роботу серед школярів. Окрім цього, зазначив, що 13 квітня у ЛьвДУВС відбувся День відкритих дверей, на якому побували майбутні абітурієнти з восьми областей.
Під час засідання також йшлося про заходи, заплановані цього тижня в університеті. Ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута звернув увагу, що 16 квітня на території закладу вищої освіти відбудуться навчання з пожежної безпеки. Під час заходу буде проведено відпрацювання дій щодо евакуації осіб у випадку пожежі.