Понеділок, 15 квітня 2019 13:30

ЛьвДУВС запрошує на навчання школярів Житомира

До трьох освітніх закладів міста Житомира завітали представники Львівського державного університету внутрішніх справ. Аби ознайомити старшокласників із життям вишу, до них приїхали керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович, провідний фахівець факультету №3 Петро Вербицький, доцент кафедри тактико- спеціальної підготовки Сергій Банах та курсант 2-го курсу цього ж факультету Ольга Курінна.

До Житомирського міського колегіуму №34 Ольга приїхала у рамках акції “Відвідай рідну школу”. Декілька років тому вона закінчила цей освітній заклад і тепер повернулася, аби розповісти школярам про навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ та своє курсантське життя.

Окрім того, представники ЛьвДУВС відвідали Житомирський екологічний ліцей №24 та школу №8. Там школярам розповіли про перспективи навчання у ЛьвДУВС та можливості, які отримують випускники вишу. Ознайомили випускників із переліком предметів ЗНО, які необхідно скласти для вступу, розповіли, як заповни онлайн-анкету для кандидатів на навчання на факультети, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції.

Школярі переглянули відеоролик про університет та дізналися, на яких факультетах можна навчатися у виші. Усі отримали буклети з інформацією про Львівський державний університет внутрішніх справ.