П'ятниця, 19 квітня 2019 14:16

У ЛьвДУВС відбулась всеукраїнська конференція “Управління системою економічної безпеки: від теорії до практики”

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена теорії та практиці управління системою економічної безпеки. Участь у заході взяли знані науковці, досвідчені практики у сфері економіки та представники органів місцевого самоврядування.

Пленарне засідання розпочав ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута.

“Львівський державний університет внутрішніх справ став платформою для того, щоби відомі в Україні та за її межами фахівці, науковці, практики мали можливість зустрітися, обговорити питання, які стосуються якісної організації планування економіки в державі та забезпечення економічної безпеки: від організаційних, управлінських, аналітичних заходів до дієвих кроків у сфері правоохоронної діяльності”, - зазначив Роман Благута.

Учасників наукового заходу також привітали та побажали плідної дискусії перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов, заступник начальника Головного управління статистики Львівщини Лариса Сотнікова та завідувач сектору підприємництва та регуляторної політики відділу ділових індустрій управління економіки Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Оксана Куденчук.

Окрім науковців ЛьвДУВС, свої доповіді на конференції презентували представники закладів вищої освіти Києва, Полтави, Харкова, Миколаєва, Чернігова, Черкас, Хмельницького та Львова.

Під час заходу йшлося про актуальні проблеми розвитку національної економіки з позиції теорії безпекознавства та формування дієвих ринкових механізмів в умовах глобалізаційних викликів. На конференції обговорили також питання прикладного аспекту економічної освіти.

Модераторами дискусійних панельних були проректор ЛьвДУВС, доктор юридичних наук, професор Ольга Балинська, декан факультету управління та економічної безпеки, доктор економічних наук, доцент Ірина Ревак та проректор вишу, доктор економічних наук, професор Василь Франчук.

Організатори заходу сподіваються, що наукові доробки учасників конференції стануть суттєвим доповненням до освітніх програм у сфері безпекової економіки, окреслять орієнтири подолання кризових явищ та підвищення рівня стабільності в Україні.