П'ятниця, 19 квітня 2019 15:09

Команда ЛьвДУВС здобула ІІ місце на Міжнародному студентському саміті у Дніпрі

Впродовж двох днів, 18 та 19 квітня, у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувався V Міжнародний студентський саміт на тему «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів». Співорганізаторами заходу виступили ДДУВС та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників». Учасниками саміту стали команди з України, Казахстану та Польщі.

Львівський державний університет внутрішніх справ на саміті представляли співголова Наукового товариства вишу, здобувач освітнього ступеня «бакалавр» юридичного факультету Микола Апетик та магістр права Марія Заболотна. Делегати від ЛьвДУВС представили наукову роботу на тему «Репродуктивні права фізичної особи за законодавством України та інших країн». Науковий керівник – в.о. заступника декана юридичного факультету, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Альона Дутко. У підсумку команда ЛьвДУВС здобула на Міжнародному студентському саміті ІІ місце.