Субота, 20 квітня 2019 17:52

Офіцер ЛьвДУВС врятував літню жінку

Завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Львівського державного університету внутрішніх справ підполковник поліції Юрій Йосипів врятував жінку, на котрій зайнявся одяг та не допустив пожежі у її домогосподарстві. Подія сталася сьогодні, 20 квітня, у селі Тучапи, що у Городоцькому районі.

Офіцер поліції забезпечував охорону виборчої дільниці. Близько 12.45 години почув крик жінки, яка кликала на допомогу. Підполковник поліції негайно відреагувавна заклики та побачив, що у розташованому неподалік дільниці домогосподарстві, на городі, літня жінка запалила сухі стебла кукурудзи. Вогонь перекинувся на синтетичний одяг господині, який миттєво спалахнув. Намагаючись збити полум’я, жінка впала і не могла самостійно піднятись.

Правоохоронець загасив палаючий одяг на пенсіонерці. Після цього, разом із сусідом, який також прибіг на допомогу, рятівники загасили вогонь. Зараз 87-річна потерпіла перебуває у лікарні.

«Я знайомий з Юрієм вже досить давно і знаю його як справжнього офіцера, чоловіка, завжди готового прийти на допомогу. Він був серед тих, хто у 2014 році першими зголосились вирушити на Схід України у зону АТО, супроводжуючи бійців новоствореного добровольчого батальйону «Львів». У подальшому він ніс службу у зоні бойових дій не одну ротацію та був нагороджений. Сьогоднішній вчинок характеризує Юрія як справжнього правоохоронця – мужнього та рішучого. Це правильно, що саме такі люди навчають майбутніх поліцейських, не лише в теорії, але й на практиці показуючи, що таке бути правоохоронцем та справжнім чоловіком», - зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

Відділ комунікації поліції Львівської області