Понеділок, 22 квітня 2019 13:06

Курсанти ЛьвДУВС брали участь у забезпеченні публічної безпеки і порядку під час виборів

21 квітня в день виборів Президента України 400 курсантів та 75 офіцерів Львівського державного університету внутрішніх справ брали участь у забезпеченні публічної безпеки і порядку на виборчих дільницях.

Зокрема, триста п’ятдесят вихованців вишу були на 201 виборчій дільниці у шести районах Львова. Тим часом, офіцери ЛьвДУВС забезпечували правопорядок у Яворівському, Мостиському та Городоцькому районах Львівщини, а також Сихівському районі м. Львова. Інших п’ятдесят курсантів університету під керівництвом заступника декана факультету №2 Юрія Яремчука та заступника декана факультету №1 Миколи Пацкана розподілили по Закарпаттю, частина з яких була сконцентрована в Міжгірському районі.

Зауважень до несення служби працівниками та курсантами університету не було. Варто зазначити, що головне завдання правоохоронців – забезпечення публічної безпеки і порядку під час виборів Президента України, збереження виборчої документації та швидке реагування на всі повідомлення про порушення виборчого законодавства.