Понеділок, 06 травня 2019 09:14

На факультеті психології провели навчання з арттерапії

Студенти та педагоги факультету психології Львівського державного університету внутрішніх справ взяли участь у арттерапевтичному проекті «Застосування піскової терапії у роботі психолога».

«Цей, на перший погляд, дитячий метод, насправді є безцінним напрямком у арттерапії, що дозволяє налагоджувати активну комунікацію з несвідомим, витісненим матеріалом і включити його у свідомі психічні процеси. Піскова терапія дозволяє пропрацьовувати травмуючі ситуації, через творчість реагувати на негативні емоційні прояви, змінювати ставлення до себе, інших, власного минулого, теперішнього та майбутнього”, - розповідають на факультеті психології.

Тренери Людмила та Роман Підлипні ознайомили присутніх із техніками індивідуальної та групової роботи з пісочницею. За допомогою практики «Мій внутрішній світ» навчали відображати власну психічну реальність та отримати зворотні зв’язки.

Усі учасники проекту отримали сертифікати фахівців піскової терапії.