Вівторок, 07 травня 2019 14:09

Представники ЛьвДУВС беруть участь у тренінгу “Діалог як інструмент пошуку порозуміння”

Представники Львівського державного університету внутрішніх справ беруть участь у тренінгу, організованому Координатором проектів ОБСЄ в Україні. Захід відбувається у межах програми «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні».

Серед учасників навчань: перший проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Тарас Созанський, декани факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції,- Олексій Авраменко, Ігор Сидорук та Степан Гнатюк, декан юридичного факультету Іван Красницький та інші представники ЛьвДУВС.

Робочі сесії триденних навчань присвячені вдосконаленню навичок комунікації для налагодження порозуміння. Слухачам тренінгу розповідають про етапи розвитку конфлікту, підходи до його розв'язання та стилі поведінки у ньому. Учасники навчаються проводити діалогові зустрічі, вирішувати спори, шукати порозуміння через бесіду. Окремою темою тренінгу є робота з емоціями під час діалогу.

Після завершення заходу учасники, що успішно пройдуть навчання, отримають сертифікати.