Середа, 08 травня 2019 09:17

Вихованці ЛьвДУВС побували на ознайомчому занятті в Управлінні патрульної поліції Львівщини

Першокурсники факультету №3 Львівського державного університету внутрішніх справ під керівництвом доцентів кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Олександри Хитри та Катерини Костовської побували на ознайомчому занятті в Управлінні патрульної поліції Львівщини.

Від патрульних вихованці ЛьвДУВС дізналися про особливості роботи працівників служби та охорону публічної безпеки. Їм показали спецзасоби та пристрої, які поліцейські використовують у своїй роботі щодня.

Студенти познайомилися з працівниками роти тактико-оперативного реагування патрульної поліції. Побачили, як тренуються поліцейські, аби постійно бути у хорошій фізичній формі.

Заняття відбулося завдяки сприянню начальника відділу зв‘язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львівської області Тетяни Капись та т.в.о. заступника начальника цього підрозділу Віри Проців.

Заняття було дуже інформативним, і, без сумніву, корисним для вихованців Львівського державного університету внутрішніх справ.