Вівторок, 14 травня 2019 10:05

На факультеті управління та економічної безпеки відбувся тренінг з менеджменту

На факультеті управління та економічної безпеки ЛьвДУВС відбувся тренінг "Поліфонія менеджменту: security way" за участі Олександри Ляшенко, доктора економічних наук, професора Національного технічного університету України "Київського політехнічного університету імені Ігоря Сікорського".

Здобувачі вищої освіти факультету мали можливість ознайомитися із сучасними викликами, що стоять перед менеджментом і пов'язані з діджіталізацією усіх сфер суспільного життя, із гібридними загрозами та їх основними проявами.

Особливу цікавість здобувачів викликало дослідження "прогресу технологічного вторгнення", виявлення найбільш прибуткових та динамічних компаній світу, а також аналіз вітчизняного ринку праці та топ-10 найбільш затребуваних професій.

Студенти мали можливість працювати у командах, визначати ймовірні загрози та можливості за обраною сферою методики "iCrisis" та презентувати свої результати.

За інформацією факультету управління та економічної безпеки ЛьвДУВС