Шаблоны Joomla 3.5


6-7 червня відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Експлуатація як складова торгівлі людьми: виміри, тенденції та шляхи протидії»

Запрошуємо до участі в роботі міжнародної науково-практичної конференції «Експлуатація як складова торгівлі людьми: виміри, тенденції та шляхи протидії», яка відбудеться 6-7 червня. Організаторами заходу є Львівський державний університет внутрішніх справ спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Напрями роботи конференції:

  • людина – не товар!? (соціально-правові аспекти протидії торгівлі людьми);
  • міжнародний досвід протидії торгівлі людьми;
  • кримінально-правові засоби протидії трудовій експлуатації;
  • особливості розслідування злочинів, пов’язаних із трудовою експлуатацією як однією з форм торгівлі людьми;
  • використання новітніх технологій як складової протидії торгівлі людьми;
  • проблеми взаємодії правоохоронних органів у протидії торгівлі людьми.

У роботі конференції братимуть участь експерти ОБСЄ, науковці закладів вищої освіти, наукових установ, працівники правоохоронних і правозахисних органів, громадських організацій. Робочі мови: українська та англійська.

Конференція проходитиме за адресою: м. Львів, Городоцька, 26. Початок – о 10.00 (реєстрація з 09.00).

Телефони для довідок:

Павлик Людмила Василівна, начальник відділу організації наукової роботи кандидат юридичних наук, 0688896610, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Цмоць Уляна Олексіївна, старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи, 0685010874, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Read 50 times