Середа, 15 травня 2019 12:00

У ЛьвДУВС відбулися змагання з настільного тенісу

На базі навчально-тренувального відділу «Верещиця» 14 травня провели змагання з настільного тенісу серед курсантів I-III курсів факультетів №1,№2 та №3 ЛьвДУВС.

Команди складалися з трьох учасників – два хлопця та одна дівчина. Змагалися за Олімпійською системою - на вибування. Результати зараховувалися кожному учаснику окремо та команді в цілому. Партію вигравав той, хто першим набирав 11 очок, а переможцем ставав учасник, який не програв жодної гри.

Так, за результатами змагань, перше загальнокомандне місце вибороли курсанти 2-го курсу факультету №2. У трійку лідерів серед юнаків увійшли: курсант 1-го курсу факультету №2 Олег Лобанов (1-е місце), курсант 2-го курсу факультету №2 Вадим Лєсунов (2-е місце) та курсант 2-го курсу факультету №1 Арсен Колішко (3-е місце). Серед дівчат кращою у цьому виді спорту стала курсант 3-го курсу факультету №1 Вероніка Валько. Друге місце посіла курсант 1-го курсу факультету №3 Оксана Барчук, а «бронзу» здобула курсант 2-го курсу факультету №3 Яна Катрук.