Четвер, 16 травня 2019 07:50

У ЛьвДУВС відзначили переможців конкурсу на краще декламування поезії та прози

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулось нагородження переможців конкурсу на краще декламування української поезії та прози. Ректор вишу полковник поліції Роман Благута урочисто вручив дипломи та іменні статуетки учасникам, які найбільше вразили журі, та привітав їх із заслуженою відзнакою.

Конкурс провели у березні з нагоди Всесвітнього дня поезії. На сцені виступили близько півсотні читців. Серед них, окрім представників ЛьвДУВС, також декламатори з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Львівської філії Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка Лазаряна та Львівського навчально-наукового інституту «Університет банківської справи».

Журі конкурсу визначило переможців у кількох номінаціях. У категорії «Проза українських авторів» кращою визнали курсанта третього курсу факультету №1 ЛьвДУВС Соломію Рудик. У номінації «Поетична майстерність авторської поезії» нагородили заступника декана факультету Львівської філії Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна Миколу Баб’яка. За кращий авторський вірш відзнаку отримав завідувач відділення організаційно-аналітичної роботи та контролю ЛьвДУВС Віталій Гапчич. Здобувача вищої освіти п’ятого курсу центру післядипломної освіти, заочного та дистанційного навчання ЛьвДУВС Миколу-Марка Луценка відзначили за декламування авторської поезії інтимної лірики. А перемогу у номінації «Оригінальність виконання авторської поезії» виборола студентка третього курсу факультету психології ЛьвДУВС Анастасія Касапа.

Третє місце у категорії «Авторська поезія» посіли курсант другого курсу факультету №1 ЛьвДУВС Наталія Хомич та третьокурсник факультету управління та економічної безпеки ЛьвДУВС Владислав Барзенков. Друге місце у цій категорії здобули студентка Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького Олеся Моргун та курсант другого курсу факультету №2 ЛьвДУВС Христина Долинюк. А першість виборов курсант навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Андрій Галєнт.

Нагородили також переможців у категорії «Поезія українських авторів». У номінації «Найкраще сценічне втілення жіночого образу» відзначили студентку Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького Поліну Підлісецьку. За найкращий творчий задум нагородили студентку навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Анастасію Дудніченко. Перемогу у номінації «Висока майстерність декламування поезії» отримала здобувач вищої освіти четвертого курсу факультету психології ЛьвДУВС Наталія Прохорчук.
За майстерне відтворення настрою поезії було нагороджено першокурсницю факультету управління та економічної безпеки ЛьвДУВС Христину Яняк. А відзнаку за краще класичне декламування поезії одержав курсант третього курсу факультету № 2 ЛьвДУВС Ярослав Моспан.
У номінації «Патріотизм та високий рівень національної свідомості» перемогла першокурсниця факультету № 1 ЛьвДУВС Вікторія Подлівахіна, а за щирість емоцій та зворушливе виконання твору нагородили курсанта факультету № 2 Вікторію Веремчук. За філософське прочитання поезії відзначили студентку другого курсу юридичного факультету ЛьвДУВС Ірину Сливку, а нагороду «За акторську майстерність» отримала першокурсниця факультету психології ЛьвДУВС Діана Кушнірук.

Третє місце у категорії «Поезія українських авторів» розділили між собою здобувач вищої освіти першого курсу факультету № 3 Уляна Педенко та курсант третього курсу факультету № 1 Олег Тимишин.

Друге місце журі присудило студенту Львівської філії Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Михайлу Гаврику та п’ятикурснику Львівського навчально-наукового інституту «Університет банківської справи» Михайлу Путьо. А перше місце у цій категорії вибороли студентка юридичного факультету ЛьвДУВС Наталія Чорна та здобувач вищої освіти першого курсу факультету № 3 цього вишу Ірина Карпишин.

Гран-прі конкурсу у категорії «Поезія українських авторів» здобула третьокурсниця юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ Яніна Когут.