Четвер, 16 травня 2019 08:04

У ЛьвДУВС відбувся святковий концерт до Дня матері

У Центрі дозвілля Львівського державного університету внутрішніх справ відбулося святкування Дня матері.

IMG 1

Перед початком урочистостей до присутніх звернувся ректор ЛьвДУВС Роман Благута. «Мама – це найдорожча людина для кожного. Вона є нашим критиком, коли необхідно, оберегом та найвищим авторитетом. Це людина, яка дала нам життя. Наші матусі люблять нас по-справжньому не залежно від посади, статусу, можливостей, досягнень. Історія знає дуже багато випадків, коли саме мама була тим рушієм прогресу, який робив людину кращою», – наголосив очільник вишу.

IMG 2

Зі сцени лунали проникливі та найніжніші слова до матерів. Їх вітали віршами, піснями та навіть гумористичними сценками.

IMG 3

Ведучими концерту були першокурсники факультету №3 Андрій Кисляк та Уляна Педенко.

IMG 4

Розпочалося свято піснею «Мама» у виконанні студента третього курсу факультету управління та економічної безпеки ЛьвДУВС Владислава Барзенкова.

Курсант другого курсу факультету № 3 Ірина Кучерява заспівала акапельно зворушливу композицію «Посіяла матір». А другокурсниця факультету №1 Христина Багрій та третьокурсниця факультету № 2 Діана Шп’єх продовжили вечір вокальними виступами.

Гучними оплесками присутні зустріли хореографічний колектив ЛьвДУВС під керівництвом Степана Беня та інструментальну композицію від учасників духового оркестру курсантів Дмитра Фаленчука та Романа Цьоня.

IMG 10

Пісню «Любов твоя мамо» виконала студентка другого курсу юридичного факультету Тетяна Скільська. А першокурсники цього ж факультету повеселили глядачів у залі гумористичною сценкою «Мама за комп’ютером».

Завершилося свято словами подяки матерям та піснею «Дякую тобі, мамо», виконаною курсантом третього курсу факультету №2 Мар’яною Воробчак.