Четвер, 16 травня 2019 11:45

Вихованці ЛьвДУВС зустрілися на засіданні наукового товариства

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося останнє у цьому навчальному році засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад’юнктів), докторантів та молодих вчених.

Присутні обговорили питання формування та дотримання основних європейських цінностей в контексті діяльності інституцій Ради Європи. До дискусії долучився доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права Володимир Марковський.

IMG 333

Окрім цього, доцент кафедри цивільного права та процесу факультету №1 Ірина Євхутич виступила з доповіддю «Окремі питання соціального захисту учасників ООС». Свою наукову роботу «Проблеми запровадження кримінального аналізу в діяльність органів Національної поліції України» представила курсант 2-го курсу факультету №2 Юлія Шліхта.

IMG 444

Наприкінці засідання куратор Наукового товариства Юлія Шевців подякувала учасникам за плідну наукову працю протягом 2018-2019 навчального року.