Вівторок, 29 серпня 2017 09:10

Ад’юнкти та аспіранти прозвітували про результати роботи над дисертаціями

Аби об’єктивно визначити ступінь якості досліджень ад’юнктів та аспірантів Львівського державного університету внутрішніх справ, своєчасно виявити недоліки та оперативно вжити заходи щодо їх усунення, атестаційна комісія вишу щорічно заслуховує їхні звіти про результати роботи над дисертаціями.

Так, 29 серпня ад’юнкти та аспіранти 1-3 курсів представили свої наукові доробки на розгляд загальноуніверситетської атестаційної комісії, до складу якої увійшли перший проректор полковник поліції Тарас Созанський, т.в.о. завідувача докторантури та аспірантури підполковник поліції Тетяна Коханюк, а також керівники факультетів і кафедр, де здійснюється підготовка ад’юнктів та аспірантів.

Оцінюючи роботи молодих науковців, члени атестаційної комісії брали до уваги ступінь готовності дисертації, виконання індивідуального плану роботи, виконання умов договору та зобов’язань ад’юнкта (аспіранта). У підсумку робота молодих науковців була визнана задовільною, ад’юнкти й аспіранти були атестовані та переведені на другий, третій та четвертий курси.

Варто зазначити, що у серпні у ЛьвДУВС також проходила вступна кампанія до ад’юнктури (аспірантури). Зокрема, абітурієнти складали іспити з філософії, іноземної мови та іспит зі спеціальності.