Шаблоны Joomla 3.5

П'ятниця, 01 вересня 2017 13:42

У новому навчальному році – нові знання (ВІДЕО)

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ 1 вересня відбулись урочисті заходи з нагоди початку 2017-2018 навчального року. День знань відзначили на усіх територіях університету, розташованих у м. Львові та в навчально-тренувальному відділі «Верещиця».

Так, першими вітання сьогодні отримували слухачі магістратури та курсанти старших курсів, освітній процес для яких проходить на вул. Городоцькій. Розпочинаючи свій виступ, ректор ЛьвДУВС Роман Благута зачитав привітання від імені Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, адресоване усім вихованцям відомчих вишів. Особисто від себе він побажав усім курсантам здоров’я, терпіння та успіхів у навчанні.

«Сьогодні в шеренгах стоять курсанти, які вже мають освітній досвід, вже пройшли перші етапи контролю і розуміють, що неможливо якісно здійснити реформування ні Міністерства внутрішніх справ України, ні Національної поліції без якісних підходів до формування поліцейського. А перші кроки в цьому нелегкому шляху провадяться саме у навчальних закладах. Я впевнений, що всі ви розумієте, що ставати кращими, здобувати знання і набувати навики – це ваше основне завдання», – зазначив Роман Ігорович.

Особливим це свято було для курсантів-першокурсників. Аби привітати їх із початком навчального року до НТВ «Верещиця» завітали поважні гості: начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа, проректор Вищої школи поліції в м. Щитно Славомір Зубанський, координатор регіонального представництва КМЄС у м. Львові Матц Люнгвальд та радник/тренер представництва Ульріх Болтен. З вітальними словами на адресу новобранців виступили очільник вишу Роман Благута та начальник обласної поліції Валерій Середа. 

«Від імені колективу університету та від мене особисто прийміть вітання з початком навчального року. Недавно ви пройшли табірний збір, відчули, що таке особливі умови служби в підрозділах правоохоронної діяльності, а зараз розпочинається тривалий важкий, але цікавий і потрібний процес вашого становлення як працівників поліції. Будь-який процес освіти не є легким, він потребує титанічних зусиль, адже геніальність – це є 90% наполегливої праці, і лише 10% – те, що заклали батьки. Я зичу вам терпіння, наполегливості, бажаю чіткого усвідомлення, що ваше професійне становлення розпочинається вже сьогодні. Ми будемо докладати максимум зусиль, аби зробити його якісним», – звернувся до курсантів ректор вишу Роман Благута. 

Успіхів у навчанні, терпіння та натхнення побажав першокурсникам і начальник ГУНП у Львівській області Валерій Середа: «Сьогодні у нашій державі сотні тисяч молодих людей розпочнуть своє навчання, зайшовши у навчальні аудиторії. Це та частина громадян України, які у майбутньому будуть розбудовувати її, робити нашу державу могутньою та передовою. Ви ж відноситесь до особливої категорії молоді, тому що ви обрали нелегку професію, покликану захищати рідну державу та український народ від будь-яких посягань як зі сторони зовнішнього ворога, так і внутрішнього. Це потребуватиме від вас багатьох зусиль, і зараз, навчаючись у ЛьвДУВС, ви маєте досить унікальну можливість стати професійними правоохоронцями. Від вас потрібно лише бажання та витримка». 

Read 537 times