Понеділок, 03 червня 2019 14:43

У ЛьвДУВС відбулось засідання ректорату

Сьогодні, 3 червня, у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання ректорату. Очільник вишу полковник поліції Роман Благута, насамперед, привітав із днем народження Василя Луцика, завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету, та Марію Долинську, завідувача кафедри господарсько-правових дисциплін цього ж факультету. Ректор ЛьвДУВС побажав уродинникам добра та усіх гараздів.

Про проведену роботу та заплановані заходи прозвітували перший проректор університету Тарас Созанський, проректори Василь Струс, Мар’ян Гурковський та Ольга Балинська.

Під час засідання ректорату йшлося, зокрема, про підготовку до проведення міжнародної науково-практичної конференції «Експлуатація як складова торгівлі людьми: виміри, тенденції та шляхи протидії», що відбудеться на базі ЛьвДУВС 6-7 червня. Організаторами наукового заходу є Львівський державний університет внутрішніх справ спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні.