Четвер, 06 червня 2019 12:48

Запрошуємо на навчання у ЛьвДУВС поліцейських Закарпаття

Поліцейські Закарпаття дізналися про переваги навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ та можливість здобуття вищої освіти.

У Головному управлінні Національної поліції Закарпатської області відбулась зустріч з представником вишу. Директор центру післядипломної освіти, заочного та дистанційного навчання полковник поліції Ігор Стахура проінформував керівництво та працівників Управління кадрового забезпечення про умови вступу та навчання у ЛьвДУВС, детально розповів про порядок оформлення навчальних справ, ознайомив зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

Представник університету також побував в Управлінні патрульної поліції Закарпаття та розповів присутнім про умови навчання у ЛьвДУВС.