Понеділок, 10 червня 2019 07:52

Студенти-психологи пройшли практику на базі благодійного фонду

Студенти 4-го курсу факультету психології ЛьвДУВС упродовж двох місяців проходили професійну практику на базі Благодійного фонду Шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького. Особливість закладу полягає у комплексній опіці над хворими. Окрім медичних працівників до роботи залучають священика-психолога, медичного капелана, соціального працівника.

Під час практики вихованці вишу провели велику кількість консультацій та арт-терапевтичних занять з пацієнтами паліативного відділення. Вони отримали досвід практичної діяльності психолога, навчилися самостійно виконувати свої обов’язки згідно встановлених правил та вимог організації.

Варто відзначити, що всі завдання, які поставив керівник професійної практики від організації, були виконані успішно.

За матеріалами факультету психології ЛьвДУВС