Понеділок, 10 червня 2019 11:51

Команда ЛьвДУВС перемогла у змаганнях з надання домедичної допомоги, що відбулись у Польщі

Учасниками перегонів стали понад 20 команд, до складу яких увійшли поліцейські з Польщі, Естонії та України.

Змагання відбувалися у місті Супрасль (Республіка Польща) та тривали впродовж двох днів. Конкурс проходив у декілька етапів. Учасники демонстрували своє вміння надавати першу домедичну допомогу, змагалися у перегонах велопатрулів та естафеті з біатлону для підрозділів превентивної поліції.

Львівський державний університет внутрішніх справ представляли завідувач відділення професійної підготовки Ігор Залецький, доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Микола Моргун та викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Тарас Мороз.

У підсумку змагань команда ЛьвДУВС, до складу якої увійшли Микола Моргун і Тарас Мороз, - посіла перше місце у конкурсі з надання домедичної допомоги.