Понеділок, 10 червня 2019 14:06

У ЛьвДУВС відбулося засідання ректорату

Сьогодні, 10 червня, у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання ректорату. Очільник вишу полковник поліції Роман Благута, насамперед, привітав із ювілеєм начальника відділу кадрового забезпечення Анатолія Перепелицю, побажав йому міцного здоров’я, добра та усіх гараздів.

Перший проректор університету полковник поліції Тарас Созанський прозвітував про проведену роботу та розповів про заплановані заходи. Зокрема, зауважив, що минулого тижня у виші було проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Експлуатація як складова торгівлі людьми: виміри, тенденції та шляхи протидії». Організаторами заходу є ЛьвДУВС спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Під час засідання також обговорили питання дотримання дисципліни та законності особовим складом вишу. Ректор ЛьвДУВС Роман Благута наголосив на недопущенні випадків керування транспортними засобами у стані сп’яніння, закликав усіх бути сумлінними та дисциплінованими учасниками дорожнього руху.