Середа, 12 червня 2019 08:29

Визначено переможців фінальних змагань з волейболу

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися фінальні змагання з волейболу між курсантами 1-3-х курсів.

IMG 1

Першими змагалися вихованці 1-го та 2-го курсу факультету №3. Перемогли у грі першокурсники з результатом 2:0.

Наступними у спортивному залі зійшлися команди 1-го курсу факультету №2 та 3-го курсу факультету №1. Лідерами у цій грі стали третьокурсники з рахунком 2:0.

У фінальному турнірі за перше місце боролися першокурсники факультету №3 та третьокурсники факультету №1. Впевнену перемогу у двох таймах вибороли вихованці факультету №3.

IMG 6

Варто відзначити, що всі команди продемонстрували цікаву та динамічну гру, чим порадували вболівальників.

IMG 70

Суддя змагань доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки Ігор Гнип відзначив кращого гравця турніру. Ним став першокурсник факультету №3 Володимир Лясковець. А вихованка 1-го курсу факультету №2 Олександра Гросу отримала титул найрезультативнішого нападника.

Read 419 times Last modified on Середа, 12 червня 2019 08:35