Середа, 12 червня 2019 14:24

У ЛьвДУВС відбувся святковий концерт до Дня батька

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулось святкування Дня батька. Це вперше у виші вітають татів із їхнім днем. Адже указ про офіційне відзначення цього свята Президент України підписав цьогоріч 18 травня. Відтепер День батька відзначається у третю неділю червня.

IMG 11

Святковий концерт розпочали студентки юридичного факультету. Наталія Чорна виконала пісню «Батькові», Анжеліка Ярема продекламувала вірш, а Тетяна Скільська подарувала присутнім у залі вокальну композицію «Не плач, тату».

Вихованці вишу зверталися зі словами вдячності, любові та поваги до своїх батьків. Захоплювалися їхньою силою і мужністю, добрим серцем.

Курсант факультету №1 Христина Багрій виконала пісню «Живи, мій рідний тато», а Діана Шпє’х, вихованка факультету №2, заспівала ліричну композицію Назарія Яремчука «Родина».

Привітав батьків із їхнім днем і заслужений артист естрадного мистецтва Володимир Питель. Під акомпонемент старшого інспектора відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ Василя Яняка він виконав пісню композитора та співака В’ячеслава Хурсенка «Соколята».

IMG 19

Під час усіх виступів у залі центру дозвілля ЛьвДУВС проектували фото вихованців вишу з їхніми батьками.