П'ятниця, 14 червня 2019 12:45

ЛьвДУВС приєднався до благодійної акції зі здачі крові

До Дня донора крові, який у всьому світі відзначають сьогодні, курсанти факультету №1 ЛьвДУВС разом із деканом Олексієм Авраменком відвідали Львівський обласний центр служби крові. Вихованці університету вирішили допомогти дітям, які перебувають на лікуванні у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі та Комунальній міській дитячій клінічній лікарні.

Курсанти вишу традиційно долучилися до цієї благодійної ініціативи. Серед них є й такі, хто здає кров уже вп’яте.

На станції переливання крові до вихованців університету зверталися люди, чиї рідні потребують термінового порятунку. Відтак Олексій Авраменко та декілька курсантів зголосилися їм допомогти та здали кров адресно.

IMG 8

Цього разу 18 вихованців вишу не залишились осторонь благодійної ініціативи, адже розуміють, що кожна крапля крові може врятувати життя.