Вівторок, 18 червня 2019 10:06

Представники ЛьвДУВС взяли участь у міжнародній конференції, присвяченій 100-річчю польської поліції

Представники Львівського державного університету внутрішніх справ взяли участь у міжнародній конференції на тему «Раніше, ніж вчора – 100 років польській поліції». Захід відбувся у Вищій школі поліції, що у місті Щитно (Республіка Польща).

До складу делегації ЛьвДУВС увійшли проректор університету Мар’ян Гурковський та в.о. доцента кафедри адміністративно-правових дисциплін юридичного факультету Маркіян Сидор.

Конференція відбулася за сприяння Інституту національної пам’яті та під патронатом Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Республіки Польща.

Під час візиту проректор ЛьвДУВС обговорив із керівництвом Вищої школи поліції питання щодо подальшої співпраці.