Середа, 19 червня 2019 08:04

Представник ЛьвДУВС побував на міжнародній конференції у Перемишлі

Міжнародна наукова конференції на тему «1919-2019 – безпека на території Південно-Східної Польщі» відбулася у місті Перемишль (Республіка Польща) на базі Вищої державної східноєвропейської школи. У заході взяли участь представники польських закладів вищої освіти, а також іноземні гості з України та Словацької Республіки. ЛьвДУВС на конференції представляв завідувач відділення міжнародної освітньої діяльності Василь Франчук.

sss

Учасники конференції проаналізували діяльність підрозділів поліції Польщі впродовж останніх ста років. Обговорили необхідність співробітництва у сфері боротьби зі злочинами транскордонного характеру. Торкнулися питань сучасних форм суспільних загроз, проблем протидії тероризму та сепаратизму, інформаційних атак. Василь Франчук, зокрема, під час виступу окреслив роль закладів вищої освіти в системі МВС України в частині підготовки фахівців для підрозділів поліції.

Варто відзначити, що під час візиту представник ЛьвДУВС зустрівся з проректором Вищої школи Мареком Делонгом та обговорив питання майбутньої співпраці.