Середа, 19 червня 2019 09:10

У ЛьвДУВС відбулась презентація бізнес-курсу для молоді

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася презентація бізнес-інтенсиву MESH, спрямованого на формування навичок підприємливості у молоді.

З вітальним словом до присутніх звернувся т.в.о. ректора полковник поліції Тарас Созанський. Він висловив сподівання, що цей освітній проект стане цікавим для вихованців університету і зможе надати їм чимало можливостей для розвитку.

Навчальний курс презентував його засновник - підприємець, громадський діяч та меценат Тарас Демкура. «Дуже важливо розуміти те, ким ми хочемо бути у житті. І одним із критеріїв успіху є безперервне навчання, - зазначив він, - Можна вчитися на своїх помилках, а можна — на чиємусь досвіді. Адже історії досягнень інших дуже мотивують. Саме тому серед спікерів чимало науковців, бізнесменів та тренерів зі всієї України».

Курс має на меті навчити розвитку підприємницьких мислення та культури. У ньому буде поєднана теорія та практика. На лекціях слухачі дізнаються з чого розпочати власну справу, отримають навички персонального брендингу, дізнаються про особливості побудови власного іміджу, опанують мистецтво продажів та ефективних онлайн та офлайн комунікацій.

Координаторка MESH Наталія Волощук так окреслила цілі освітнього проекту: «Ми хочемо, щоби молоді люди навчилися помічати бізнес-можливості, отримали досвід у розвитку особистої справи і пройшли шлях від ідеї до прибутку».

На зустрічі були присутні науково-педагогічні працівники університету та представники студентсько-курсантського самоврядування.

Бізнес-інтенсив розпочнеться у вересні та складатиметься зі щотижневих занять, на завершення яких учасники презентують власні стартапи та отримають сертифікати.