Четвер, 20 червня 2019 11:40

До ЛьвДУВС із робочим візитом завітали колеги з Чехії (відео)

До Львівського державного університету внутрішніх справ із робочим візитом завітали представники Освітнього комплексу поліцейської освіти та підготовки Чеської Республіки.

До складу іноземної делегації увійшли тренери Комплексу Мірослав Кортан і Ян Пехачек та представники МВС Чехії Петра Кратохвілова та Івета Ждарська.

Це вже не перший візит іноземних колег до ЛьвДУВС. Цьогоріч у лютому в університеті відбулася зустріч у рамках проекту з протидії насильству над дітьми та особливостей роботи поліцейських з неповнолітніми. Тоді ж було досягнуто домовленостей про створення за підтримки чеської сторони у ЛьвДУВС кімнати щодо протидії насильству над дітьми. Сьогоднішня зустріч була ще одним кроком до втілення цього задуму у життя.

На зустрічі з гостями були присутні т.в.о. ректора ЛьвДУВС Тарас Созанський, директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар, декан факультету №3 Степан Гнатюк, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 Олександра Захарова, завідувач відділення капітального будівництва відділу ресурсного забезпечення Микола Ворожко, провідний фахівець відділення міжнародної освітньої діяльності Оксана Москаль та фахівець цього ж відділення В`ячеслав Ткаченко.
Обидві сторони розглянули проект майбутнього будівництва інтерактивної кімнати, обговорили кошторис робіт. Домовилися про оснащення навчальних приміщень меблями та технікою.

Згодом гості оглянули аудиторії, що планують обладнати як інтерактивну кімнату щодо протидії насильству над дітьми. Окрім цього, побували у навчальному ситуаційному центрі ЛьвДУВС.