Понеділок, 24 червня 2019 08:09

Курсанти ЛьвДУВС відвідали ветеранів

Курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ завітали до представників Ради ветеранів вишу.1

Неля Балабанова розповіла другокурсникам факультету №1 про свій професійний шлях від посади інспектора по справах неповнолітніх до секретаря Ради ветеранів університету. Вона і сьогодні активний учасник роботи ветеранської організації.

Третьокурсники цього ж факультету відвідали також учасника Другої світової війни Володимира Коледу. Попри поважний вік - 97 років - він досі пам’ятає лихоліття воєнного часу та своїх бойових побратимів.

Ветерани органів внутрішніх справ щиро подякували за увагу, добрі слова та підтримку вихованцям вишу.

Курсанти ЛьвДУВС знають, що досвідчені працівники ОВС заслуговують на особливу пошану, тому відвідують їх щороку, адже такі візити завжди зігрівають серце.