Понеділок, 24 червня 2019 09:48

Представники ЛьвДУВС взяли участь у міжнародній конференції у Єревані

Міжнародна науково-практична конференція «Кримінально-правові, кримінально-процесуальні та кримінологічні проблеми протидії злочинності неповнолітніх» пройшла в Освітньому комплексі поліції Республіки Вірменії.

Львівський державний університет внутрішніх справ представили завідувач відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Ігор Петрик та заступник декана факультету № 1 Микола Пацкан.

Під час конференції обговорили проблеми та шляхи вдосконалення протидії злочинності неповнолітніх. Аналізували вплив соціально-негативних факторів на вчинення правопорушень. Йшлося також про особливості допиту неповнолітніх потерпілих.
Завідувач відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Ігор Петрик представив на науково-практичній конференції доповідь на тему «Правовий захист неповнолітніх і деякі особливості їх кримінальної відповідальності».

Науковий форум став майданчиком для дискусії правоохоронців-практиків та науковців із поліцейських навчальних закладів Вірменії, України та Білорусі.

На конференції також представили інформацію про ЛьвДУВС: умови навчання, наукову та міжнародну діяльність.

Окрім цього, учасники зустрічі побували на екскурсії Єреваном, відвідали Національний музей Вірменії, язичницький храм у Ґарні. А також поклали квіти до меморіалу працівникам поліції, які загинули під час виконання службових обов’язків.