Вівторок, 25 червня 2019 14:13

Випускники факультету управління та економічної безпеки отримали дипломи бакалавра

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди випуску студентів денної форми навчання освітнього ступеня «бакалавр» факультету управління та економічної безпеки.

Святкування з нагоди вручення дипломів здобувачам освітнього ступеня «бакалавр» напряму підготовки «Менеджмент», «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит» пройшли у центрі дозвілля університету.

Випускників привітав ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута.

«Я щиро вас вітаю зі вступом. Саме зі вступом — з першим кроком у ваше доросле життя, - звернувся до випускників Роман Благута. - Сьогодні у вас свято - ви отримали дипломи. А завтра ви вже стаєте на стежину професійної діяльності. Прагніть щодня бути кращими. Це важливо для вас, для нас, для того, щоб далі набувати необхідні навички, які у перспективі стануть основою вашого професійного зростання».

З вітальним словом до випускників звернулася також декан факультету управління та економічної безпеки Ірина Ревак: «Ще зовсім недавно, чотири роки тому, ви переступили поріг незнаного, невідомого, і утаємниченого студентського життя. Ви пізнавали світ і, напевно, замислювалися, ким станете, який фах здобудете, які виклики будуть перед вами. Позаду тривалий шлях, але попереду — велике майбуття, відчинені двері перед незвіданими світами».

До спільної молитви випускників запросив отець Олег з Храму святих Володимира і Ольги.

Випускники Аліна Пращур, Андрій Ревій та Наталія Думас подякували викладачам за терпіння, розуміння, доброту та старання, а батькам – за підтримку, турботу та любов.

Доцент кафедри економіки та економічної безпеки Ольга Марченко подарувала випускникам пісню у власному виконанні.

Привітали бакалаврів студенти Христина Яняк, яка продекламувала вірш, та Влад Барзенков із музичною композицією.

Завершилися урочистості спільним виконанням студентського гімну та фото на пам'ять.