Середа, 26 червня 2019 14:40

У ЛьвДУВС відбувся концерт з нагоди Дня Конституції України

У центрі дозвілля Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся концерт до Дня Конституції України.

IMG 1

Зі сцени присутніх привітала ведуча свята курсант факультету №1 Наталія Хомич. Невеличкою історичною довідкою вона повернула усіх у ніч з 27 на 28 червня 1996 року, коли була прийнята Конституція України, зазначивши, що Основний Закон є підґрунтям для розбудови нашої держави.

Продовжили святковий захід студентка юридичного факультету Наталія Чорна піснею “Україна ненька” та курсант факультету №2 Мар'яна Воробчак з музичною композицією “Україна”.

А Наталія Прохорчук, випускниця факультету психології, нагадала усім слова поета-лірика Володимира Сосюри, продекламувавши один з його найвідоміших віршів “Любіть Україну”.

IMG 6

Дуетом заспівали пісню “Як у нас на Україні” курсанти факультету №1 Мар'яна Мартинюк та Ірина Озеруга.

IMG 7

Пісенний номер “Є на світі моя країна” подарувала присутнім Христина Багрій.

Завершився концерт чарівним виконанням Наталією Прохорчук пісні “Я люблю мою країну, Україну”.