Шаблоны Joomla 3.5

Вівторок, 05 вересня 2017 12:57

Мандрівка у казковий світ, або Основи казкотерапії для психологів

Written by
Rate this item
(0 votes)

У рамках арттерапевтичного проекту для викладачів та студентів факультету №7 Львівського державного університету внутрішніх справ 2 та 3 вересня відбулася чергова (третя) сесія на тему «Казкотерапія у роботі арттерапевта». Учасники сесії мали змогу засвоїти індивідуальні та групові техніки використання казок з психокорекційною та психотерапевтичною метою. 

Для кожного з нас казка – це проекція життєвого сценарію особистості, «легкий та безболісний» метод засвоєння цінностей, усвідомлення своєї ролі, законів світобудови, формування характеру та один з ефективних методів виховання. Використовуючи казку як інструмент впливу на психіку людини, психолог створює умови та середовище, де можна знаходити вирішення своїх життєвих проблем та труднощів, коригувати власний життєвий шлях. Середовище, створене за допомогою казки, містить неймовірний заряд творчості та позитивного начала, що допомагає вирішенню чималої кількості проблем. 

Так, велике зацікавлення та чимало позитивних емоцій під час роботи семінару в його учасників викликало складання групової казки за допомогою метафоричних карт. Кожен з учасників наприкінці сесії зіткнувся з усвідомленням, що життя як казка, наповнене феями, злими чаклунами, чарівниками, принцесами і завдання кожної особистості вибрати шлях сміливого воїна, щоб побороти труднощі, зустрітися з небезпеками, вирішити складні завдання і як результат жити «довго і щасливо».

Read 246 times