Четвер, 27 червня 2019 10:43

Представник ЛьвДУВС взяв участь у міжнародному стажуванні для керівників та викладачів юридичних клінік

У Польщі пройшли науково-практичні заходи у рамках програми «Перша міжнародна школа професійних навичок для керівників та викладачів юридичних клінік».

Львівський державний університет внутрішніх справ представив начальник Юридичної клініки вишу, фахівець факультету № 3 Роман Андрусишин.

На зустрічі обговорювали стан та перспективи розвитку європейської мережі юридичних клінік. Окремою темою розглянули питання перспективного менеджменту для їх керівників. А також ознайомилися з історією польської мережі юридичних клінік та її діяльністю сьогодні. Учасники міжнародної школи побували у юридичних клініках Університету Лазарського та Варшавського університету соціальних та гуманітарних наук.

Впродовж трьох днів у Польщі учасники програми, фахівці юридичного клінічного руху України, мали нагоду обмінятися досвідом та сформувати перспективи подальшої співпраці.

Кожен учасник міжнародного стажування отримав сертифікат.