Четвер, 27 червня 2019 14:56

У ЛьвДУВС влаштували патріотичний флешмоб (ВІДЕО)

Напередодні святкування Дня Конституції України у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся патріотичний флешмоб. Проведення заходу ініціювали курсантсько-студентське самоврядування та відділення соціально-гуманітарної роботи.
Загалом, учасниками флешмобу стали майже дві сотні людей. Долучилися до дійства курсанти, студенти та працівники вишу.
Наймолодші з учасників - дві сестрички-близнючки Софійка та Соломійка, які прийшли до університету разом із старшим братиком та батьками. Тато і мама діток працюють у ЛьвДУВС.

Відбувалось дійство на подвір'ї вишу. Аби підтримати національні традиції, чимало вихованців та працівників університету одягнули вишиванки, у святковому вбранні були також малюки. Учасники флешмобу відтворили один із державних символів - жовто-блакитний прапор та дружно вигукнули "Ми любимо Україну!".

На завершення дійства відбулася фотосесія учасників у вишиванках.