Понеділок, 01 липня 2019 12:50

Ректор ЛьвДУВС привітав колег із днем народження

Сьогодні під час засідання ректорату очільник вишу полковник поліції Роман Благута привітав колег із днем народження, побажав їм добра, міцного здоров’я та усіх гараздів. Щирі вітання пролунали на адресу декана факультету №2 Ігоря Сидорука, завідувача медико-санітарної частини Тараса Олександренка та завідувача відділення психологічного забезпечення Павла Чайки.

Про проведену роботу та заплановані заходи прозвітували перший проректор університету Тарас Созанський, проректори Василь Струс, Ольга Балинська та Василь Франчук.

Під час засідання також обговорили організацію та проведення цьогорічної вступної кампанії. Зокрема, відповідальний секретар приймальної комісії університету полковник поліції Юрій Назар повідомив, що вже з 10 липня розпочнуть роботу відбіркові комісії.