Понеділок, 01 липня 2019 12:55

Доцент ЛьвДУВС стала учасником міжнародних навчань з протидії торгівлі людьми

На базі Академії правоохоронних органів при Генеральній прокуратурі Республіки Казахстан спільно з ОБСЄ відбулись міжнародні навчання «Боротьба з торгівлею людьми на міграційних маршрутах». Участь у заході взяли представники 17 країн. Львівський державний університет внутрішніх справ представляла доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Олександра Захарова.

Захід проходив за інноваційною методикою навчання – у формі симуляційної вправи. Вона передбачала інсценізацію визволення з сексуального рабства дівчат, а також захоплення злочинців - власників борделю. Окрім цього, учасники навчань відпрацювали ситуацію з протидії трудовій експлуатації. Усі події відбувалися в обстановці, максимально наближеній до реальної. Аби відтворити фабулу, організатори залучили понад 40 професійних акторів.

Фахівці відзначили, що повне занурення в ситуацію значно підвищує ефективність навчання. Адже моделюючи конкретні випадки торгівлі людьми, слухачі вчаться ідентифікувати жертв злочинів, надавати допомогу постраждалим, виявляти осіб, причетних до незаконного трафіку людей та проводити розслідування таких справ.

За матеріалами веб-сайту https://bnews.kz/