П'ятниця, 05 липня 2019 12:22

У Львові відбулись урочистості з нагоди посвячення у захисники правопорядку випускників ЛьвДУВС (відео)

Святкові заходи розпочалися ще вранці – 90 випускників факультету №1 отримали перші офіцерські погони.

Відбулись урочистості на плацу вишу.

З привітальним словом до випускників звернувся ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута.

«З честю несіть звання поліцейського. Адже фраза «мати честь» — не просто словосполучення. Вона має глибокий зміст і суть, - наголосив він. - На своєму шляху ви зустрічатиметеся з різними перешкодами та труднощами. Але, попри все, пам'ятайте, компроміс може бути з чим завгодно, лише не з сумлінням та совістю. А прагнення бути кращим повинно стати вашим щоденним завданням».

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа привітав майбутніх слідчих із завершення важливого життєвого етапу: «Дорогі наші випускники, сьогодні ви отримали офіцерське звання. Але це лише початок. Навчання ваше не завершилося. Вам доведеться щоденно, впродовж усього життя вчитися. А ми, ваші наставники, віримо у вас, так як вірить у вас весь український народ».

Освятив погони молодих офіцерів настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир Кепич.

«Це перший ваш крок у доросле самостійне життя, - звернувся отець до випускників. - Бажаю, щоби ви виправдали надії тих, хто сьогодні дивиться на вас. Не зрадили сподівання українського народу, який чекає від вас справедливості, гуманності, людяності і порядку в державі. Нехай цей день і ця мить стануть для вас благословенними».

Після вручення погонів випускники під супровід оркестру вирушили урочистою колоною до площі біля пам'ятника Тарасові Шевченку. Тут відбулись урочистості з нагоди випуску молодих офіцерів та посвячення їх у захисники правопорядку.

Привітати випускників прибули заступник директора Департаменту юридичного забезпечення МВС України полковник поліції Юрій Лотоцький, заступник Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Ігор Клименко, т.в.о. голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, представники Львівської обласної та міської рад, начальник Головного управління поліції Львівщини генерал поліції третього рангу Валерій Середа, заступники начальників ГУНП Волинської, Житомирської та Тернопільської областей, а також інші поважні гості.

Церемонія розпочалася з виконання Державного гімну України.

Вручали випускникам дипломи та посвячували їх у захисники правопорядку заступник Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Ігор Клименко, заступник директора Департаменту юридичного забезпечення МВС України полковник поліції Юрій Лотоцький, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа та ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута.

Привітання Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова зачитав заступник директора Департаменту юридичного забезпечення МВС України полковник поліції Юрій Лотоцький.

«Служити суспільству - велика відповідальність і висока довіра, - йшлося у привітанні. - Немає сумніву в тому, що ви зумієте вміло використовувати набуті знання і навички для успішного виконання завдань і забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку. З гідністю будете нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов'язки».

Цього дня відзнаки МВС отримали працівники та курсанти ЛьвДУВС.

Заступник Голови Національної поліції України генерала поліції третього рангу Ігор Клименко звернувся до випускників: «Із завтрашнього дня ви вливаєтеся у 130-тисячну армію Національної поліції України. Пам'ятайте, за кожним вашим рішенням - доля конкретної людини. На вас дивиться народ України».

Ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута побажав випускникам успіхів на кар'єрному шляху і додав: «Вже завтра ви станете офіцерами органів досудового розслідування і будете приступати до виконання обов'язків. Ви молоді, сильні, розумні і ми у вас впевнені. Вам все вдаватиметься, якщо ви будете наполегливими, терплячими та чесними, у першу чергу, перед собою».

Випускників на службу Законові і українському народу посвятили настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Верещиця Православної церкви України отець Іван Ревуцький та настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир Кепич.

Піснею «Ода правоохоронцям» усіх присутніх привітала цьогорічна випускниця лейтенант поліції Вікторія Вольська. А згодом колишні курсанти закружляли під звуки прощального вальсу.

Залишаючи площу, випускники на удачу підкидали у небо монети.

Додамо, цьогорічні випускники продовжать службу у 14 областях України. У Львівській області залишаться 42 із них. Інші поїдуть до Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Рівненської, Тернопільської, Чернігівської, Волинської, Київської, Житомирської, Закарпатської, Чернівецької, Полтавської та Івано-Франківської областей.