Понеділок, 22 липня 2019 08:10

Курсанти та офіцери ЛьвДУВС брали участь у забезпеченні публічної безпеки та порядку під час виборів

Понад 300 курсантів, ад’юнктів та працівників Львівського державного університету внутрішніх справ було залучено до забезпечення публічної безпеки та порядку під час позачергових виборів до Верховної Ради України.

Працівники вишу забезпечували охорону виборчої документації у Львові та районах області, а також на Волині, пильнували за правопорядком у день голосування. Ад’юнкти несли службу на Івано-Франківщині, Львівщині та у Вінницькій області.

Курсанти університету також стежили за тим, аби волевиявлення громадян відбулося без порушень. Вихованці вишу несли службу в 17-ти областях, з них найбільше – на Львівщині, Закарпатті та Хмельниччині. До охорони публічної безпеки та порядку під час позачергових виборів було загалом залучено 250 курсантів ЛьвДУВС.